Menu

Naar de lijst

​Hoor wie klopt daar kinderen?

Gepubliceerd op
Sint

Kijken jullie stiekem ook al reikhalzend uit naar de komst van dé vedette van het jaar? Dan heb je geluk want ook dit jaar mogen we Sinterklaas in onze gemeente verwelkomen!

De Sint laat ons weten dat jullie allemaal je warme jas mogen aantrekken op zaterdag 23 november om hem, en zijn stoomboot, op te wachten in Hemiksem. Sinterklaas komt dan weer samen met zijn pieten uit Spanje aan. We verwachten hem rond 14 uur aan het veer van Hemiksem. Wij wachten jullie vanaf 13.30u op met muziek en entertainment zodat de Sint warm verwelkomd wordt.

Van het veer trekt de Sint met de koets door Hemiksem naar Depot Deluxe waar het feest verder gaat. Om 15uur gaan de deuren van de feestzaal open. Alle kindjes , de brave en iets minder brave, zijn dan welkom bij de Sint. Kom mee liedjes zingen, laat je schminken, kleur nog gauw een tekening in,… Misschien heeft de Sint wel wat lekkers meegebracht?! Het aftellen kan beginnen.

De stoet trekt dit jaar langs deze route naar de feestzaal: Callebeekveer - Scheldestraat - Schelleakker - Oxfordstraat - Heuvelstraat - Saunierlei - Statieplaats - Bouwerijstraat - Europalaan - Atletiekstraat - Georges Gilliotstraat - Bosstraat - Depotstraat - Kruishoevewijk - Nijverheidsstraat - Depot Deluxe.


Contact

Vrijetijdsdienst

Sint- Bernardusabdij 1
2620 Hemiksem

Tel: 03 288 26 91
E-mail: elodie@hemiksem.be

Het Administratief Centrum is enkel open op afspraak, u kan voor een afspraak bellen naar 03 288 26 20 of mailen naar afspraken@hemiksem.be.

De Vrijetijdsdienst ondersteunt alles wat met jeugd, sport en de vele verenigingen in onze gemeente te maken heeft.

Het gemeentelijk zwembad, sporthal en de verschillende sportvelden vind je aan de Atletiekstraat 1 in Hemiksem. 

Openingsuren

Maandag:
9.00u - 12.00u
Dinsdag - woensdag:
9.00u - 12.00u, 14.00u - 16.00u
Donderdag - vrijdag:
9.00u - 12.00u
Zaterdag - zondag:
Gesloten
Deze dienst is gesloten op volgende dagen: 25/12/2020
Deze dienst is nu gesloten
;