Menu

Naar de lijst

Bemoedigende cijfers in Hemiksem

Gepubliceerd op
grafiek 7 nov.

Het aantal nieuwe Covid-19 besmettingen zijn deze week fors gedaald. Volhouden is nu de boodschap!

Er zijn heel veel verschillende cijfers in omloop, cijfers van diverse bronnen en dikwijls gebaseerd op een andere berekeningswijze. Vanuit onze gemeente hebben we anderhalve maand geleden het initiatief genomen om de cijfers die de burgemeester dagelijks ontvangt aan onze inwoners te bezorgen. Dit is een duidelijk vergelijkingspunt met bevestigde cijfers op basis van afgeleverde laboresultaten.

Wie de komende weken deze wekelijkse cijfers en de evolutie nog wil volgen kan steeds terecht op onze gemeentelijke website. 

Zorg goed voor jezelf, je familie, je vrienden en vergeet de 6 gouden basisregels niet!


;