Menu
Naar lijst

Contact

Sociale dienst OCMW

Sint-Bernadusabdij 1
2620 Hemiksem

Tel: 03 288 26 80
E-mail: socialedienst@hemiksem.be

Zitdagen sociale dienst:

maandag: 09.00 u. – 11.00 u. (Sarah & Ellen)
dinsdag: 09.00 u. – 11.00 u. (Laura, Mieke & Nathalie)
donderdag: 09.00 u. – 11.00 u. (Sarah)
vrijdag: 09.00 u. – 11.00 u. (Laura, Mieke, Nathalie & Ellen)

Of na afspraak

Openingsuren

Maandag - dinsdag:
9.00u - 11.00u
Woensdag:
Gesloten
Donderdag - vrijdag:
9.00u - 11.00u
Zaterdag - zondag:
Gesloten
Deze dienst is gesloten op volgende dagen: 25/12/2019, 26/12/2019, 27/12/2019
Deze dienst is nu gesloten

Team

Laura Beeckaert

Maatschappelijk assistente
03 288 26 84
laura.beeckaert@hemiksem.be

​Sarah Schevenhals

Maatschappelijk assistente
03 288 26 82
sarah.schevenhals@hemiksem.be

Mieke Van Doorslaer

Maatschappelijk assistente
03 288 26 85
mieke.van.doorslaer@hemiksem.be

Sofie Van den heuvel

Hoofd sociale dienst
03 288 26 80
sofie.van.den.heuvel@hemiksem.be

Nathalie Van de Velde

Maatschappelijk assistente
03 288 26 81
nathalie.van.de.velde@hemiksem.be

Ellen Vermeire

Maatschappelijk assistente - gezinsondersteuner
03 288 26 83
ellen.vermeire@hemiksem.be

Kim Cassauwers

Administratief medewerkster
03 288 26 33
kim@hemiksem.be